Το δρομολόγιο, ξεκίνησε Τρίτη 15-09-2015 και έχει ως εξής:
07:50 - μπαίνει στο Πανόραμα και ακολουθεί τη διαδρομή
Θεσσαλονίκης - Μακεδονίας (όλο το γύρο πίσω από το σχολείο) - Β. Ηπείρου - Κ. Παλαμά - Θράκης - Κύπρου - Θεσσαλονίκης - Λ. Μαραθώνος - 1ο Γυμνάσιο Παλλήνης.
Κατά την πιο πάνω διαδρομή, στο Πανόραμα, όπου υπάρχουν μαθητές, για το 1ο Γυμνάσιο Παλλήνης, επιβιβάζονται στο πούλμαν.
Επί της Λ. Μαραθώνος, το πούλμαν θα κάνει στάσεις, στις στάσεις των Λεωφορείων, εφόσον υπάρχουν μαθητές και το σταματούν.
Το πούλμαν θα έχει πινακίδα "1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ".
Το μεσημέρι, από το 1ο Γυμνάσιο Παλλήνης - Λ. Μαραθώνος - Θεσσαλονίκης - Μακεδονίας (όλο το γύρο πίσω από το σχολείο) - Β. Ηπείρου - Κ. Παλαμά - Θράκης - Κύπρου - Ιωνίας & Αρχιμήδους - αναστροφή και κατεβαίνει την Κύπρου - Θεσσαλονίκης.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου